Urmareste Untold 2019 live stream

1
live stream online untold 2019
live stream online untold 2019

Incepand cu ziua de Joi, 1 august 2019 poti sa vezi live stream cea de-a 5-a editie Untold 2019. Cele mai mari nume ale muzicii internationale urca pe scena de la Untold in acest an. Clujul devine pentru urmatoarele zile capitala muzicii si a distractiei.

Cea de-a cincea ediție a Untold va avea loc în intervalul 1 – 4 august la Cluj-Napoca.

Urmareste Live Stream Online festivalul Untold 2019

Si daca nu ai ajuns la Cluj, urmareste live festivalul la calitate 4k, live pe stream-ul online de mai sus sau la adresa Untold 2019 Live Stream

Nu sti unde sa petreci? Iata programul pentru toate scenele:

Program Untold 2019 Main Stage:

  • 17:00 – Partidul Kiss FM
  • 19:30 – Smiley
  • 20:45 – Tove Lo
  • 22:00 – James Arthur
  • 23:15 – TUJAMO
  • 01:00 – W&W
  • 2:45 – Dimitri Vegas & Like Mike
  • 4:00 – 3 Are Legend
  • 4:30 – Steve Aoki

Program Untold 2019 Galaxy: 

  • 21:00 – Floog
  • 23:00 – OXIA
  • 01:00 – Loco Dice
  • 03:30 – Joseph Capriati
  • 06:00 – Ana Tur

Program Untold 2019 -Alchemy:

  • 17:00 – Zo
  • 19:00 – K-LU
  • 21:00 – Șatra B.E.N.Z
  • 22:00 – Grasu XXL Live
  • 23:00 – Roni Size
  • 00:30 – Camo & Crooked Live
  • 02:00 – Pendulum DJ Set B2B Friction

Program Untold 2019 Daydreaming:

  • 14:00 – IV-IN
  • 15:30 – AKOS
  • 17:00 – Davian
  • 19:00 – Ocean VS Orienatlis
  • 21:00 – Audiofly
  • 00:00 – Monolink
  • 01:30 – Lum
  • 03:30 – Behrouz
  • 05:30 – Viken Arman

Program Untold 2019 Fortune:

  • 21:00 – TINLICKER
  • 22:30 – Ruben De Ronde
  • 23:30 – ARTY PRES. ALPHA 9
  • 00:30 – Cosmic Gate
  • 01:45 – Christina Novelli Live
  • 02:00 – Craig Connelly
  • 03:00 – Marco V
  • 04:00 – Johan Gielen
  • 05:00 – Allen Watts & Alessandra Roncone

Program Untold 2019 Forest:

  • 17:30 – Satellites
  • 19:00 – Zimbru
  • 20:30 – Funkorporation
  • 22:00 – Alborosie & Shengen Clan
  • 00:00 – Morcheeba

Program Untold 2019 Time:

  • 14:00 – NINHO B2B James Aki
  • 15:30 – DJ BEATREKER
  • 16:00 – DJ L
  • 17:00 – DIGITALOVE
  • 18:30 – Moonsound
  • 20:00 – Andre Rizo
  • 21:30 – Paul Damixie
  • 23:15: Kilngande
  • 00:30 – Kristian Nairn
  • 01:30 – NUSHA B2B T78
  • 03:30 – Vali Bărbulescu
  • 05:00 – Maestros Del Ritmo

Program Untold 2019 Earth Spirit:

  • 18:00 – Andy Benz
  • 19:30 – Air Ceremony
  • 20:30 – Radia
  • 21:30 – Phillipe Dib’s Desert Mind
  • 23:00 – Ancestral Blow
  • 00:00 – Indios Beta’s The Flight Of Aguila And The Condor
  • 02:00 – DJ Session

1 COMENTARIU

  1. Chiar bine ca Untold este transmis live pe Youtube. Vedem si noi de acasa nebunia de la Untold.

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.